Movies
Ratings
585
BURN·ERated ★ 4.5
One Man BandRated ★ 4.0
Steamboat WillieRated ★ 3.0
Johnny ExpressRated ★ 4.0
Tokyo TribeRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5- Mazinkaizer SKLRated ★ 4.0
Kite LiberatorRated ★ 2.0
Psalms of Planets Eureka SeveN ~ Good Night, Sleep Tight, Young Lovers ~Rated ★ 3.5
Angel's EggRated ★ 3.0
Gundam Evolve 5 - RX-93 nu GundamRated ★ 4.0
A Certain Magical Index: The Miracle of EndymionRated ★ 4.0
HammerboyRated ★ 2.5
Ghost in the Shell Arise: Border 3 - Ghost TearsRated ★ 3.5
Interstella 5555: The 5tory of the 5ecret 5tar 5ystemRated ★ 5.0
Martian Successor Nadesico: The Motion Picture - Prince of DarknessRated ★ 3.5
Macross Frontier: The Wings of GoodbyeRated ★ 3.5
Mobile Suit Zeta Gundam A New Translation III: Love is the Pulse of the StarsRated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam F91Rated ★ 3.0
Puella Magi Madoka Magica the Movie Part III: RebellionRated ★ 4.5