Series
Ratings
186
Breaking BadRated ★ 4.0- The AffairRated ★ 5.0
The AffairRated ★ 4.0
The AffairRated ★ 3.5
The AffairRated ★ 3.5
The AffairRated ★ 5.0
The Diplomat Season 1Rated ★ 4.0
Slow Horses Season 2Rated ★ 4.0
Slow Horses Season 1Rated ★ 4.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
The DeuceRated ★ 3.5
RectifyRated ★ 3.0- RectifyRated ★ 3.5
RectifyRated ★ 3.5
RectifyRated ★ 4.0
Top BoyRated ★ 3.5
RomeRated ★ 5.0
A Small LightRated ★ 5.0
FaudaRated ★ 2.0
UndercoverRated ★ 1.5