Series
Ratings
39
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 2.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 2.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0