Titles you rated
If OnlyRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.5