Titles you rated
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 2.5
PinocchioRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Bad GuyRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0