Movies
Ratings
293
SplitRated ★ 1.5
Seoul StationRated ★ 3.5
Red Cliff Part IIRated ★ 4.0
I Am a HeroRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 4.0
The PiperRated ★ 2.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.5
Lone SurvivorRated ★ 4.5
The Battleship IslandRated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.0
R-PointRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
The TowerRated ★ 2.5
SilmidoRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 1.5