Movies
Ratings
535
Finding DoryRated ★ 4.0
Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the ShadowsRated ★ 2.5
The Legend of TarzanRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.0
Blades of BloodRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 3.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
The Hot ChickRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.0
Step Up 3DRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 1.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Into the WildRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 4.5