Titles you rated
Ad AstraRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 5.0
Jason BourneRated ★ 4.0
The Invisible GuestRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 3.0
All Is LostRated ★ 3.5
The PostRated ★ 5.0
John WickRated ★ 3.5
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 3.5
Hi! Dharma!Rated ★ 2.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 2.5
The IslandRated ★ 3.0
Lock, Stock and Two Smoking BarrelsRated ★ 3.0
Meet the SpartansRated ★ 1.0
You Don't Mess with the ZohanRated ★ 2.0