Movies
Ratings
63
The Hunger GamesRated ★ 4.5
The GiverRated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
The Parent TrapRated ★ 5.0
FamilyhoodRated ★ 3.0
Way Back HomeRated ★ 4.0
TangledRated ★ 5.0
Freaky FridayRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 4.0