Titles you rated
The Ugly StepsisterRated ★ 3.5
The UninvitedRated ★ 2.0
Event HorizonRated ★ 2.0
The BabadookRated ★ 2.0
White: The Melody of the CurseRated ★ 1.0
The IntruderRated ★ 0.5
CamRated ★ 2.0
Basic InstinctRated ★ 2.0
Bring Her BackRated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Return to SenderRated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Sibling's BondRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba The Hashira Meeting ArcRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
CapernaumRated ★ 4.5
Horror StoriesRated ★ 1.0
PossessedRated ★ 3.0
Way Back HomeRated ★ 3.0
Three Thousand Years of LongingRated ★ 3.5
Kraven the HunterRated ★ 2.0