Titles you rated
The Price of ConfessionRated ★ 2.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 1.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Alone in LoveRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0- The CravingsRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.0
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 1.5
King of DesertRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.0