Titles you rated
PlutoRated ★ 4.5
SplitRated ★ 5.0
The GrandmasterRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.5
ZatoichiRated ★ 3.0
SonatineRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
Kids ReturnRated ★ 5.0
FireworksRated ★ 5.0
Address UnknownRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 3.0
Innocent StepsRated ★ 2.0
One Fine Spring DayRated ★ 3.5
SolaninRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 5.0
Nowhere to HideRated ★ 5.0
A Bloody AriaRated ★ 4.5
SpeedRated ★ 3.0
Bagdad CafeRated ★ 5.0