Movies
Ratings
199
A Star Is BornRated ★ 5.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 3.0
A Scene at the SeaRated ★ 3.0
Ending Note: Death of a Japanese SalarymanRated ★ 3.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.5
The Lives of OthersRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
Hard EightRated ★ 4.0
Sin CityRated ★ 4.0
Lucky Number SlevinRated ★ 4.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 4.0
Into the WildRated ★ 3.5
Peppermint CandyRated ★ 4.5