Movies
Ratings
694
Ant-ManRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
xXxRated ★ 2.0
The Long Way HomeRated ★ 0.5
DunkirkRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
Marrying the MafiaRated ★ 2.5
The HolidayRated ★ 3.0
AlliedRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 3.0
Two CopsRated ★ 2.5
VolcanoRated ★ 3.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
Sniper: Special OpsRated ★ 4.0