Titles you rated
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
Uncontrollably FondRated ★ 0.5
The Good WifeRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 1.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 2.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 2.0
HannibalRated ★ 1.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 2.0
High School King of SavvyRated ★ 2.0
Attic CatRated ★ 2.0
Bad GuysRated ★ 1.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 1.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 3.0