Movies
Ratings
18
Summer WarsRated ★ 2.0
PonyoRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
UpRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 2.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
FrozenRated ★ 2.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Belle & SebastianRated ★ 4.0