Titles you rated
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Zootopia+Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 3.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 3.5
SPEC: ZeroRated ★ 3.0
SPEC: ShouRated ★ 3.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 3.5
The ResidenceRated ★ 3.5- America's Sweethearts: Dallas Cowboys Cheerleaders Season 2Rated ★ 3.0
This Is the Zodiac SpeakingRated ★ 3.5- 짜장면 랩소디Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
America's Sweethearts: Dallas Cowboys Cheerleaders Season 1Rated ★ 3.0
Junjou Romantica Season 2Rated ★ 3.0