Movies
Ratings
30
Gone GirlRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 2.0
CartRated ★ 1.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Dracula UntoldRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
FuryRated ★ 3.5
My Love, My BrideRated ★ 3.5
Step Up All InRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
Big MatchRated ★ 3.5