Titles you rated
Birth of a BeautyRated ★ 1.5
Secret Love AffairRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 2.5
Gap DongRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
Dream HighRated ★ 1.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.0
IRISRated ★ 2.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 1.0
You Are All SurroundedRated ★ 1.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 2.5
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Emergency CoupleRated ★ 2.5
PastaRated ★ 4.0- Kuk HeeRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 2.5