Movies
Ratings
289
The DressmakerRated ★ 2.5
A Simple FavorRated ★ 2.5
Molly's GameRated ★ 4.5
LionRated ★ 4.5
The ShamelessRated ★ 3.5
DancerRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
The Cabinet of Dr. CaligariRated ★ 0.5
May 18Rated ★ 1.5
MisbehaviorRated ★ 2.0
An Ethics LessonRated ★ 2.0
YouthRated ★ 2.0
AssassinationRated ★ 3.0
INGtoogi: The Battle of Internet TrollsRated ★ 2.5
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
The President's Last BangRated ★ 3.5
La maison de HimikoRated ★ 2.5
99 HomesRated ★ 3.5
Miss SloaneRated ★ 4.0