Titles you rated
Personal TasteRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
GleeRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
GleeRated ★ 3.0
GleeRated ★ 3.0
Wang's FamilyRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0