Movies
Ratings
132
Better DaysRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
Bones & AllRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 5.0
The Dream SongsRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.5
Evil Does Not ExistRated ★ 4.0
All the Beauty and the BloodshedRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
As OneRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.5
ShrekRated ★ 3.5