Series
Ratings
104
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 2.5
KingdomRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
VincenzoRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Skam France Season 3Rated ★ 3.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.0