Movies
Ratings
114
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 3.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 5.0
A Silent VoiceRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 5.0
ClickRated ★ 5.0
The Expendables 2Rated ★ 4.0
A Good Day to Die HardRated ★ 5.0
Ip Man 3Rated ★ 5.0
Hunter X Hunter: The Last MissionRated ★ 4.0
Inuyasha the Movie 2: The Castle Beyond the Looking GlassRated ★ 4.5