Titles you rated
Huh Young Man's Food TravelRated ★ 5.0- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0- Phantom SingerRated ★ 5.0
Real MenRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0