Titles you rated
Drive My CarRated ★ 4.5
AkiraRated ★ 5.0
The MasterRated ★ 4.0
SnatchRated ★ 4.0
Death ProofRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 5.0
The Day a Pig Fell into the WellRated ★ 1.5- Master and ManRated ★ 1.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 5.0
Hard EightRated ★ 1.0
The New GirlfriendRated ★ 1.0
12 Angry MenRated ★ 5.0
Warm Water Under a Red BridgeRated ★ 1.0
American History XRated ★ 5.0
RoundersRated ★ 5.0
The Bridges of Madison CountyRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 5.0
Lock, Stock and Two Smoking BarrelsRated ★ 5.0
Reservoir DogsRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0