Titles you rated
Full HouseRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 2.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.5
City HunterRated ★ 4.0
My Secret HotelRated ★ 2.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 0.5
Bridal MaskRated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 0.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 2.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5