Movies
Ratings
122
Infernal AffairsRated ★ 5.0
Red Vacance Black WeddingRated ★ 3.5
Shinjuku IncidentRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
10,000 BCRated ★ 3.5
GodzillaRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.5
Public EnemyRated ★ 3.5
Portrait of a BeautyRated ★ 3.5
Bloody ReunionRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 3.5
FriendRated ★ 4.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.5
Ju-on: The GrudgeRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.0