Titles you rated
Mosaic JapanRated ★ 3.5
Rock, Rock, RockRated ★ 3.5
Lights and ShadowsRated ★ 4.0
Dear HeavenRated ★ 4.0
Who Are You?Rated ★ 4.0
All InRated ★ 4.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.5
Sweet 18Rated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5