Titles you rated
The Maze RunnerRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.5
HancockRated ★ 3.0
Let the Right One InRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 5.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.0
Jail BreakersRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 2.5
DeadpoolRated ★ 5.0