Titles you rated
InsiderRated ★ 2.0
Girls Band CryRated ★ 4.5
Ssss.DynazenonRated ★ 5.0
SSSS.GRIDMANRated ★ 4.5
Legal High SPRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 4.5
God's QuizRated ★ 4.0
Mushi-ShiRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0- ジョーカー 許されざる捜査官Rated ★ 3.0
Legal HighRated ★ 5.0
SPRated ★ 4.0
Freeter, Ie o KauRated ★ 3.5
The Family GameRated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5