Series
Ratings
56
Six SiblingsRated ★ 4.0
SangdoRated ★ 4.0
TomatoRated ★ 4.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 1.5
RomanceRated ★ 4.5
My Sweet CityRated ★ 3.5
Thousand Years of LoveRated ★ 3.5- IslandRated ★ 3.5
All About EveRated ★ 5.0
Fashion 70'sRated ★ 3.0- Living Among the RichRated ★ 5.0
Attic CatRated ★ 5.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
All InRated ★ 5.0
Sharp1Rated ★ 3.5
Spring DayRated ★ 2.5
Autumn in My HeartRated ★ 5.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5