Titles you rated
Gossip GirlRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 0.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 2.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 1.5