Titles you rated
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Resident PlaybookRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5- Blood Blockade Battlefront & BEYOND OADRated ★ 4.0
Gurren LagannRated ★ 4.5
Science Fell in Love, So I Tried to Prove It r=1-sin(θ)Rated ★ 1.5
Jormungand : Perfect OrderRated ★ 4.0
JormungandRated ★ 4.0
Grimgar of Fantasy and AshRated ★ 4.0
My Teen Romantic Comedy SNAFU ClimaxRated ★ 4.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 0.5
ShirobakoRated ★ 4.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 1.5
Girls und PanzerRated ★ 0.5
Fate/ZeroRated ★ 5.0- My Little MonsterRated ★ 4.0
The Law of UekiRated ★ 3.5
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 5.0
Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 3.0