Titles you rated
My Teacher, Mr. KimRated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Air Force OneRated ★ 4.0
The GrandmasterRated ★ 3.5
The Golden CompassRated ★ 3.5
Enemy of the StateRated ★ 4.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Never Back DownRated ★ 4.0
Robin HoodRated ★ 4.5
Lump of SugarRated ★ 4.0
Olympus Has FallenRated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
ClickRated ★ 3.0
Man on FireRated ★ 5.0
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 3.0
SpeedRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 5.0