Titles you rated
A Good Rain KnowsRated ★ 2.5
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 3.5
The Wind That Shakes the BarleyRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Gran TorinoRated ★ 4.5
A Better Tomorrow IIRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.5
Die Another DayRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.5