Series
Ratings
26
Big Bet Season 1Rated ★ 4.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 1.5
D.P.Rated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Kaiji: Against All RulesRated ★ 4.5
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
Temperature of LoveRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0