Movies
Ratings
261
A Taxi DriverRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.5
ColombianaRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
Pippi Goes on BoardRated ★ 4.5
The New Adventures of Pippi LongstockingRated ★ 4.5
Pippi in the South SeasRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5
Home Alone 4Rated ★ 3.5
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 3.0
Romantic DebtorsRated ★ 3.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.0
Barbie and the Magic of Pegasus 3-DRated ★ 3.5
Pokémon the Movie Black: Victini and ReshiramRated ★ 4.0
Barbie of Swan LakeRated ★ 4.5
Pokémon: Zoroark: Master of IllusionsRated ★ 3.5
Pokémon the Movie White: Victini and ZekromRated ★ 4.0
Pokémon: Giratina and the Sky WarriorRated ★ 3.5