Series
Ratings
34
Old Miss DiaryRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
JumongRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0- Ojamajo Doremi Dokkān!Rated ★ 5.0
- Ojamajo Doremi Na-i-shoRated ★ 5.0
- Mōtto! Ojamajo DoremiRated ★ 5.0
Magical DoReMi #Rated ★ 5.0
GleeRated ★ 3.0- Magical DoReMiRated ★ 5.0
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
One PieceRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0