Titles you rated
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 4.5
Gangster HighRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
Crows Zero IIRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 5.0