Titles you rated
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Swing KidsRated ★ 3.0
ElfRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
BurningRated ★ 4.5
Olaf's Frozen AdventureRated ★ 2.5
Little ForestRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 5.0
CocoRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
PatersonRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
A Perfect GetawayRated ★ 3.5
ForgottenRated ★ 3.0
Mary and the Witch's FlowerRated ★ 2.5
OrphanRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 4.5