Movies
Ratings
173
The Dark KnightRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 2.0
Puss in BootsRated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 2.0
Cast AwayRated ★ 5.0
Suspect XRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 2.5
The ScentRated ★ 1.5
TwentyRated ★ 1.5
The Devil's GameRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
Dawn of the DeadRated ★ 3.5