Titles you rated
The Imitation GameRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
The CroodsRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.0
UpRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 2.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 2.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0