Series
Ratings
47
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Real Madrid: Until the EndRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
My NameRated ★ 2.0- 손세이셔널 - 그를 만든 시간Rated ★ 2.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 5.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Alien WorldsRated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 3.5
UnbelievableRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.0