Movies
Ratings
47
My Brilliant LifeRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 4.0
CarolRated ★ 3.0
The DreamersRated ★ 3.5
The Parent TrapRated ★ 3.0
Whisper of the HeartRated ★ 3.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Hidden FiguresRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
Kill Your DarlingsRated ★ 2.0
TwentyRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0