Series
Ratings
269
At EighteenRated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
On the Verge of InsanityRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
Our BluesRated ★ 4.5
The DealRated ★ 3.5
Strangers From HellRated ★ 2.5
AemaRated ★ 2.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.5
KairosRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Nineteen to TwentyRated ★ 4.5
Low LifeRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
Cobra KaiRated ★ 3.5
Cobra KaiRated ★ 3.0- The Get DownRated ★ 3.5