Series
Ratings
317
TriggerRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 3.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? Ⅴ Season 5Rated ★ 4.0- Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? Season 4 Part 2Rated ★ 4.0
- Re: Life in a different world from zero Season 3Rated ★ 4.0
Magic Maker: How to Create Magic in Another WorldRated ★ 3.0
Even Given the Worthless "Appraiser" Class, I'm Actually the StrongestRated ★ 3.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.5
Solo LevelingRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Melo MovieRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Gundam: Requiem for VengeanceRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Rings of Power Season 2Rated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Rings of Power Season 1Rated ★ 3.5
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 4.0