Movies
Ratings
103
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 2.5
The Hot ChickRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Lost in BeijingRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.0
Late AutumnRated ★ 2.5
ObsessedRated ★ 0.5
Black BookRated ★ 5.0
ValkyrieRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Gangnam BluesRated ★ 2.0
Confession of MurderRated ★ 3.0