Series
Ratings
233- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Law and The CityRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 2.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
S LineRated ★ 2.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5
First LoveRated ★ 4.0
Shark: The StormRated ★ 2.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
Resident PlaybookRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5