Series
Ratings
196
Offline LoveRated ★ 3.5
Sakamoto DaysRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
TriggerRated ★ 2.0
Law and The CityRated ★ 2.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Nine PuzzleRated ★ 3.5- Tokyo Revengers: Tenjiku-henRated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.0
Tokyo RevengersRated ★ 5.0
Hot SpotRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
The Number You Have DialedRated ★ 2.5
What Comes After LoveRated ★ 4.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
- Damn Good CompanyRated ★ 4.0